یکشنبه , ۴ مهر ۱۴۰۰

اولین تبلت ایرانی؟‌یا باز هم واردات چینی …

 

متاسفانه باز هم سوء استفاده افرادی نادان باعث شده کارهای گروه‌های دیگه زیر سئوال بره و البته این سوء استفاده همیشه همراه هست با بی اطلاعی برخی مسئولین مربوط به اون زمینه که نپرسیده و تحقیق نکرده موضوعی رو عمومی میکنن و البته این بار در حد تولیدملی.

اولین تبلت ایرانی

اولین تبلت ایرانی

موضوع از این قرار است: اولین تبلت تولید ایران. خبری که شخص من بسیار خوشحال شدم و با اینکه این پیش بینی رو میکردم که محصولی هست که مونتاژ شده، اما چون شروع اشتغال زایی بود برای خودم قابل قبول بود. مخصوصا که قیمت نسبت به اون چیزی که در ایران رایج بود  و به نسبت اماکاناتی که داشت مناسب به نظر میرسید.

به این سایت مراجعه کنید برای دیدن محصول تولید داخل:‌ http://www.meco.ir

اما اما اما

http://www.easydy.com/skin/img/home-banner-mid-e18.jpg

طبق معمول این دروغو که گفته شد، راست نبود و دروغو بود. یه نگاه ساده بندازید به این سایت که تولید کننده اصلی تبلت هست. با قیمتی بسیار مناسب‌تر از اون چیزی که اعلام شد. مدل‌های موجود در سایت چینی متنوع هستند و مشابه اون چیزی که بعنوان تبلت ایرانی معرفی شده.

این هم سایت شرکت چینی: http://www.easydy.com

وارد بخش محصولات بشید و مشخصات محصول MID E11-A یا ظاهر  MID E18 رو مشاهده کنید 😐

بیشتر نوشتن کسل کننده‌س، امیدوارم شرکت جی ال ایکس مثل قبل خوب کار کنه و تبلتی رو که وعده داده داخل ایران تهیه کنه و با قیمت مناسبی که وعده داده به دست مشتری‌ها برسونه. کاری که الحمدالله تا الان خوب انجام داده

برای اطمینان بیشتر مثلا عبارت tablet MID E18 رو در گوگل جستجو کنید و در بخش عکس‌ها اون چیزی رو که میبینید (مانند پورت‌ها و ظاهر و …) با عکس‌های این مدل مثلا ایرانی مشاهده کنید.

Print Friendly, PDF & Email

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*