چهارشنبه , ۱۰ آذر ۱۴۰۰

Buzzard؛ مودم وایفای خودرو

 

شرکت سازنده تجهیزات شبکه EE برای اولین بار از مودم 4G Wi-Fi‌ با نام Buzzard رونمایی کرد که می‌تواند به شیوه‌ای مناسب، شبكه موبايل 4G و اينترنت را براي راننده و سرنشينان خودرو فراهم سازد. به اين مودم ده دستگاه همراه مانند تبلت، موبايل و نوت‌بوك به طور همزمان متصل شده و از اينترنت اشتراك‌شده استفاده مي‌كنند.

با این محصول و از این پس خودروهای سرویس‌دهنده مسافرتی امکان ارائه اینترنت در مسافت‌های طولانی و چند ساعته حتی در مناطق کوهستانی و بیابانی به مسافران خود را خواهند داشت. به گفته Pippa Dunn؛ مدیر ارشد بازاریابی شرکت EE مي‌گويد کار گفت‌وگو با تولیدکننده‌های خودرو برای پشتیبانی از این پروژه کاربردی در خودروها شروع شده و اميدوارند بتوانند در آینده‌ای نزدیک ارائه اینترنت 4G را در انواع خودروها فراهم كنند.

هاب وای‌فای Buzzard به صورت یک قوطی نوشابه به رنگ زرد طراحی و تولید شده و شكل آن به صورتی است که در جای فنجان کنسول خودروها به خوبی و بدون حرکت ثابت می‌گردد. اين مودم از 28 ماه می با قیمت 19 یورو برای دستگاه و 10 یورو برای هزینه اشتراک ماهانه ارتباط اینترنتی در اختیار عموم قرار گرفته است. اگر کاربران برای خرید اشتراک یک ساله اينترنت اقدام نمایند می‌توانند مودم Buzzard را به صورت رایگان دریافت کنند.

منبع : ماهنامه شبکه

Print Friendly, PDF & Email

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*