چهارشنبه , ۱۰ آذر ۱۴۰۰

احتمال عرضه کروم بوک با صفحه نمایش لمسی به‌همراه پردازنده انویدیا Tegra K1

 

ایسر، جزو شرکت‌هایی است که چندین کروم‌بوک را روانه‌ی بازار کرده است. درست زمانی که سامسونگ بازار لپ‌تاپ اروپا را رها کرده، به نظر می‌رسد ایسر قصد دارد جدیدترین کروم‌بوک خود را همراه با صفحه‌ نمایش لمسی و پردازنده‌ی Tegra K1 عرضه کند. با ما همراه باشید.

ایسر اولین کمپانی بود که چیپ تگرا کی۱ انویدیا را در کروم‌بوک‌های خود بکار گرفت، این‌طور که پیداست نمایشگر لمسی هم به این کروم‌بوک‌ها اضافه می‌شود. تعداد کروم‌بوک‌هایی که به نمایشگر لمسی مجهز هستند زیاد نیستند، کروم‌بوک Pixel گوگل یکی از نمونه‌های فوق‌العاده در این کلاس از لپ‌تاپ‌ها محسوب می‌شود. اگر چه صفحه نمایش لمسی یکی از ملزومات لپ‌تاپ‌ها نیست، اما داشتن آن نیز خالی از لطف نیست. بطور مثال در هنگام وب‌گردی استفاده از صفحه لمسی می‌تواند لذت بخش باشد.

در حال حاضر به نظر می‌رسد که کروم‌بوک‌های لمسی ایسر تنها در انگلستان عرضه می‌شوند. با توجه به حضور قدرتمند ایسر در بازار کروم‌بوک‌ها و همچنین عرضه طیف وسیعی از کروم‌بوک‌ها، ارائه‌ی محصولی جدید با صفحه نمایش لمسی خبر غافل‌گیر کننده‌ای نیست. نکته جالب اینجاست که به محض خروج سامسونگ از بازار کروم‌بوک‌ها در اروپا، ایسر سعی در بدست آورد سهم بیشتر از این بازار را دارد.

نظر شما در رابطه با بکار گیری از نمایشگر لمسی در کروم‌بوک‌ها چیست؟ به نظر شما صفحه لمسی در کروم‌بوک‌ها می‌تواند باعث محبوبیت بیشتر این لپ‌تاپ‌ها در بازار شود؟

منبع : زومیت

Print Friendly, PDF & Email

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*