دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰

عرضه ۱۰ میلیون دستگاه گلکسی اس ۵ تنها در ۲۵ روز

 

گزارش‌های غیررسمی نشان می‌دهند که برخلاف باور بسیاری از کارشناسان، گلکسی اس ۵ توانسته به رکورد بیشترین میزان فروش در بین تمام تلفن‌های هوشمند سامسونگ دست یابد. براساس گزارش  وب سایت کره‌ای هنی‌یانگ، سامسونگ به فروش ۱۰ میلیون دستگاه گلکسی اس ۵ دست یابد.

البته این موضوع را در نظر داشته باشید که ۱۰ میلیون دستگاه تلفن گلکسی اس ۵ به کانال‌های فروش سامسونگ، توزیع شده‌اند و هنوز همه این تلفن‌ها به دست مشتری نهایی نرسیده‌اند. این بدین معناست که ممکن است حجم قابل‌توجه‌ای از این تلفن‌ها هنوز فروخته نشده باشند و در انبار فروشگاه‌های عرضه کننده محصولات سامسونگ باقی مانده باشند.

به هر حال حتی عرضه ۱۰ میلیون دستگاه تلفن گلکسی اس ۵ تنها در مدت ۲۵ روز، یک رکورد محسوب می‌شود. گلکسی اس ۴ برای رسیدن به این رکورد ۲۷ روز زمان نیاز داشت. گلکسی اس ۳ در ۵۰ روز، گلکسی اس ۲ در ۵ ماه و گلکسی اس اول نیز در مدت ۷ ماه به رکورد عرضه ۱۰ میلیون دستگاه، دست یافتند.

در حال حاضر گلکسی اس ۵ در ۱۲۵ کشور دنیا از جمله ایران عرضه شده است. حال باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا گلکسی اس ۵ می‌تواند رکورد فروش حدود ۶۰ میلیون دستگاه گلکسی اس ۳ یا حدود ۴۰ میلیون دستگاه گلکسی اس ۴ را بشکند یا خیر؟

منبع : زومیت

Print Friendly, PDF & Email

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*