دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰

روتر‌های جدید دی‌لینک با آنتن‌های خارجی

 

شرکت دی‌لینک به‌تازگی روتر AC1900 و یک حسگر حرکتی وای‌فای را معرفی کرد. DIR-880L  طراحی‌ای کاملاً استاندارد مبتنی‌بر پردازنده برودکام دارد و از حداکثر نرخ لینک 1300 مگابیت بر ثانیه، در فرکانس 5 گیگاهرتز و 600 مگابیت بر ثانیه، در فرکانس 2.4 گیگاهرتز پشتیببانی می‌کند.

ویژگی‌های این دستگاه شامل سه آنتن دوبانده خارجی، درگاه گیگابیت اترنت، درگاه‌های LAN سوئیچ‌شده است.  همچنین،‌ از درگاه‌های USB 2.0 و USB 3.0 بهره  می‌برد که برای ذخیره‌سازی و به اشتراک‌گذاری استفاد می‌شوند. علاوه‌ بر این، دسترسی راه‌دور به فایل‌ها از طریق مرورگر و برنامه‌های آندروئید و iOS با استفاده از قابلیت SharePort پشتیبانی می‌شود.

از دیگر ویژگی‌های این دستگاه می‌توان به رابط‌کاربری جدید، فناوری band steering (برای کار با کلاینت بی‌سیم دوبانده) و L2TP Over IPSec VPN Server اشاره کرد. قیمت تعیین‌شده  DIR-880L حدود 190 دلار است.

شرکت دی‌لینک همچنین حس‌گر بی‌سیم DCH-S150 Wi-Fi را معرفی کرده ‌است. این عضو جدید خانواده Connected Home شرکت دی‌لینک به هنگام کشف حرکت، یک اعلان از طریق سرویس  mydlink  ارسال می‌کند و با جفت‌شدن با Smart Plug می‌تواند در پاسخ به حرکت کشف‌‌شده، دستگاه را خاموش یا روشن کند.

منبع : ماهنامه شبکه

Print Friendly, PDF & Email

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*