دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰

ماراتن برنامه‌نويسی موبايل دانشگاه صنعتی شريف

 

ثبت‌نام از تيم‌هاي برنامه‌نويسي براي ماراتن 48 ساعته توليد نرم‌افزارهاي كاربردي تلفن همراه شروع شد و تا 10 شهريورماه ادامه دارد. علاقه‌مندان مي‌توانند در قالب تيم‌هاي دو الي چهار نفره در اين مسابقه حضور يابند.

به گزارش دبيرخانه جشنواره ساليانه وصل، محل ماراتون، سالن تربیت بدنی دانشگاه صنعتی شریف است و  گروه‌ها با حضور در محل مسابقه، امکان خروج از محل تا پایان مدت زمان ماراتن را نخواهند داشت. خروج حتی یک نفر از اعضای گروه از سالن برگزاری، موجب حذف آن گروه از برنامه خواهد شد. گروه‌هاي داوطلب بايد 8 صبح روز پنج‌شنبه 13 شهريورماه در دانشگاه حضور داشته باشند تا پس از مراسم افتتاحيه و ارائه پروپوزال برنامه تلفن همراهي كه مي‌خواهند برنامه‌نويسي كنند، ساعت 9 صبح مسابقه آغاز و تا 8 صبح روز شنبه 15 شهريورماه ادايه يابد. هر گروه بايد وسایل و تجهیزات مورد نیاز خود اعم از وسایل شخصی، رایانه و … را همراه خود داشته باشد. تنها تامین وعده‌های غذایی، میان وعده‌ها، محل استراحت و اینترنت پرسرعت بر عهده برگزارکننده ماراتن است. محصولات آماده شده در اين مسابقه توسط كميته داوران ارزيابي و بررسي شده و در مراسم اختتاميه اعلام مي‌شوند. به برندگان جوايز نفيسي اعطاي خواهد شد. ثبت‌نام از طريق سايت اين جشنواره   صورت مي‌گيرد.

منبع : ماهنامه شبکه

Print Friendly, PDF & Email

یک نظر

  1. واقعا برای دانشگاه شریف متاسفم که همچین کار کثیفی رو انجام دادند. ما تیمی بودیم که تونستیم سه نسخه از برنامه رو تحویل بدیم. اندروید ios و وب اپلیکشن اما در حالی که همه میدونستن تیم برنده کیه اسم تیم دانشگاه شریف اعلام شد. جالبتر اینه که دوتا بچه که به قول خودشون تازه فهمیدن اندروید چیه تو مسابقه سوم میشن اما ما که سابقه برنامه نویسی بین المللی داریم و یکی از نمونه کارهای هم تیمی من برنامه دیوار است، هیچ مقامی نیاوردیم. در ضمن داورها برای بررسی برنامه فقط ده دقیقه به ما زمان دادن و اصلا هم به برنامه نگاه نکردند.
    واقعا جشنواره کثیفی بود و امیدوارم اگر شما هم قصد شرکت دارید شرکت نکنید تا نخواهید خودتون این تجربه بد رو داشته باشید.

     

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*